eventowe balony

Balony z helem na urodziny dziecka – jakie wybrać?

Kiedy nasze dziecko obchodzi urodziny, chcemy aby przy tej okazji na jego twarzy pojawiło się wiele szczerych uśmiechów. Co je zapewni? Oczywiście prezenty, wielki tort, najlepsi przyjaciele, gry i animacje oraz kolorowe balony z helem Warszawa to miasto gdzie balony dla dzieci są bardzo popularne. A jak jest w innych miastach? Dekoracja x balonów dopełni każde dziecięce przyjęcie i pozwoli zamienić nawet mały salon w naszym domu w baśniową krainę. Jakie balony helowe wybrać? Postaram się opisać kilka najpopularniejszych rodzajów baloników przeznaczonych dla dzieci.

Balon cyfra – ogromny balon foliowy

Jeśli chcesz oznajmić wszystkim gościom ile dziecko kończy lat to będzie najlepsze rozwiązanie. Ogromne, metrowej wysokości balony foliowe z helem i w kształcie cyferek sprawdzą się tu wyśmienicie. Dobrze prezentują się na zdjęciach dzięki czemu możesz „pochwalić się” w Social Mediach i zachować najlepsze zdjęcia na pamiątkę. Balony, jeśli pochodzą od dobrego producenta, potrafią długo unosić się w powietrzu. Cena za taki balon powinna zmieścić się w granicach 35-45 zł. Za taką cenę powinniśmy dostać balon z helem i wstążką od dobrego dostawcy. Radzę unikać balonów mniejszych niż 75 cm wysokości (mogą nie unieść się do góry) i słabej jakości ( pękają i krótko trzymają hel) Balony cyferki można łączyć z innymi rodzajami balonów opisanych poniżej 🙂

Balony z ulubionymi bohaterami z bajek – balony foliowe

Jeśli wiesz jaki jest ulubiony bohater Twojego dziecka, warto poszukać jego wizerunku na balonie. Bohater kreskówki lub filmu unoszący się nad głową dziecka wywoła z pewnością uśmiech na jego twarzy. Warto zaopatrzyć się w balony z licencją aby wizerunek na balonie nie odbiegał od oryginału. Ceny za takie baloniki z helem wahają się pomiędzy 20 a 45 zł. Są oczywiście balony droższe ale piszę tu o tych najpopularniejszych.

Balony w kształcie auta, samolotu, wozu strażackiego – balony foliowe

Twoje dziecko chce zostać strażakiem? Może ogromny balon wypełniony helem w kształcie samochodu straży pożarnej przypadnie mu do gustu?

A może samolot dla małego pilota? Na rynku są dziesiątki wzorów balonów foliowych i prawie każdy znajdzie coś dla swojego dziecka.

Kolorowe balony z helem – balony gumowe/lateksowe.

Baloniki bardzo fajne gdy na naszym przyjęciu ma być więcej dzieci. Wystarczy je wypuścić pod sufitem a nasi najmłodsi goście z pewnością się nimi zajmą 🙂 Dzięki swojej cenie, jest to około 4-5 zł. za sztukę, można nabyć ich całkiem sporo. Baloniki unoszą się w powietrzu około 8 godzin ale są sposoby aby ten czas wydłużyć nawet do kilku tygodni. Warto zapytać o dodatkowe uszczelnienie balonika gumowego przed pompowaniem go helem. Do tego kolorowa tasiemka i nasza dekoracja czeka już na najmłodszych.

Nie ważne które baloniki wybierzesz, jestem pewien, że każdy z nich zachwyci twoich gości i pozwoli im się doskonale bawić na Twoim przyjęciu.

Leave A Comment