sport top

Bukmacherskie promocje, bonusy i cashbacki – Gdzie z nich korzystać?

Obstawianie wyników sportowych, czyli tzw. typowanie czy betowanie związane jest z potrzebą posiadania odpowiedniej liczby środków finansowych. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z grami hazardowymi przez internet rozsądnie byłoby rozważyć promocje obowiązujące przy rejestracji np. w celu sprawdzenia się. Pamiętajmy, że na rynku pojawiają się nowi usługodawcy, z których oferty mogą skorzystać również doświadczeni gracze. Przeczytaj poniższy tekst, aby poznać najpopularniejsze typy bonusów i możliwości ich realizacji.

Bonusowe środki po rejestracji

Prawie każdy popularny bukmacher online jest w stanie zaoferować nam „darmowe środki na dobry początek”. Pomimo licznych deklaracji, jest to bardzo często tylko chwyt marketingowy mający na celu przyciągnąć niezorientowanych jeszcze graczy. Popularność tego bonusu wynika z jego potencjału zarobkowego dla bukmachera. Jego opłacalność wynika z konieczności wielokrotnego obracania – gry z jego użyciem. Nie posiadamy przez to żadnej gwarancji, że obiecane środki wypłacimy.

Gdzie taki bonus otrzymamy i na jakich warunkach? Oto lista najpopularniejszych propozycji:

STS – 100% od depozytu do 1000 zł pod warunkiem 3-krotnego obrotu stawiając kupony po kursie 1,91 z min. 1 wydarzeniem,

Fortuna – pierwszy zakład bez ryzyka do 120 zł + bonus 100% od depozytu do 1000 zł – warunek: 4-krotny obrót bonusu obstawiając kupony z kursem 1.9 i co najmniej 3 zdarzeniami,

Totolotek – bonus 100% od wpłaty, warunki są nieco nietypowe – musimy 3-krotnie wykonać obrót kuponami z 1 wydarzeniem i kursem 2.0, nie tylko bonusu, ale też dokonanej wpłaty.

Bonusy niestandardowe

Przykładami bonusów niestandardowych są między innymi: Obniżenie stawki podatku lub jego całkowite zniesienie – znajdziemy go przykładowo w ofercie bukmachera betfan,

freebet – dostępny w forBET, TOTALbet i Etoto – polega na możliwości postawienia na dany zakład za dany bonus procentowy od wpłaty,zwrot i cashback – bonus polegający najednorazowym zwrocie przegranych pieniędzy na zakładzie prosto na nasze konto bankowe -dostępny w LV BET, forBET, Fortuna i Millenium.

Leave A Comment