Folia bąbelkowa nie tylko do przesyłek

Folia bąbelkowa najczęściej stosowana jest do pakowania przesyłek i zabezpieczania wielkogabarytowych paczek przed uszkodzeniem. Niedroga, praktyczna i niezniszczalna, stanowi dobrą alternatywą dla innych opakowań wysyłkowych. Posiada również wiele innych zastosowań, które mogą być wykorzystane zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Folia bąbelkowa najlepsza do pakowania

Obecnie większa cześć osób dokonuje zakupów odzieży, obuwia, mebli i innych artykułów za pośrednictwem internetu. Jest to nie tylko oszczędzająca czas, ale i wygodna forma zakupów. Sklepy internetowe stanęły w ostatnim czasie przed zadaniem pakowania dużej ilości przesyłek, starając się nadążyć za zwiększającą się liczbą zamówień od klientów.

Pakowanie przesyłki powinno zabezpieczać jej zawartość w taki sposób, aby dotarła do odbiory w stanie nienaruszonym. Oprócz solidnych opakowań kartonowych i trwałych wypełnień do paczki, dobrze jest dodatkowo owinąć przedmiot zamówienia w folię. Folia bąbelkowa nadaje się do tego idealnie. Jest plastyczna i łatwo można w nią zapakować nawet przedmioty o niestandardowych wymiarach.

Inne zastosowania

Każdy, kto choć raz miał do czynienia z folią bąbelkową wie, że trudno się od niej oderwać – nie ma chyba osoby, która nie próbowałaby nią “strzelać”. Jakiś czas temu przeprowadzono nawet badania, których wyniki wskazały, iż czynność ta działa relaksująco i ma działanie silnie odstresowujące. Jeśli zatem trafi w Waszę ręce skrawek folii z bąbelkami, śmiało nią strzelajcie!

Folia ta ma jednak także inne, bardziej praktyczne zastosowania. Niektórzy używają jej do tymczasowej izolacji okien podczas zimy oraz jaki podkład na podłogę podczas prac remontowych. Folia z bąbelkami sprawdzi się również w przedszkolu lub w domu, w tworzeniu dekoracji i malunków.

Z pomocą folii tego typu można też zabezpieczyć rośliny ogrodowe na czas zimy, owijając nią drzewka i krzewy.

Tanie pakowanie z folią bąbelkową

Tanie i solidne zapakowanie paczki do wysyłki, zarówno przez osobę prywatną jak i sklep wysyłkowy sprowadza się do tego samego – trzeba to zrobić w taki sposób, aby zawartość nie uległa zniszczeniu. Ponadto istotne jest, aby koszt opakowania nie był wygórowany, a zabezpieczał paczkę przed wilgocią i przenoszeniu podczas transportu. Warto posiadać folię bąbelkową w domu jak i w pracy. Jej wszechstronne zastosowanie może okazać się pomocne w wielu dziedzinach. Łatwo ją przechowywać i niska cena i dostępność ułatwiają jej zakup.

Leave A Comment