Producenci
Koszt dostawy

Przy składaniu zamówienia, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Koszt przesyłki kurierskiej to 15,50 zł, a przesyłki kurierskiej pobraniowej to 18,50 zł.
  • Najtaniej:
    Poczta Polska to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka polecona priorytetowa (9 zł) lub ekonomiczna (7 zł).
  • Najłatwiej:
    Przesyłkę można zamówić również do paczkomatów firmy InPost. Koszt przesyłki przedpłaconej to 7,90 zł , natomiast koszt pobrania do paczkomatów to 10,90 zł.
  • Odbiór osobisty ­to bezpośredni sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: Armii Krajowej 53 (róg z Tarnogajską), lokal 408, 50-541 Wrocław. Prosimy jednak o wcześniejsze umówienie terminu odbioru. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl