sport top

Rodzaje promocji bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie już od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Klienci mogą nie tylko obstawiać wyniki konkretnych rywalizacji sportowych, ale również korzystać ze specjalnych promocji. Niejednokrotnie, jest to najlepsza okazja do tego, aby zwiększyć potencjalne zyski z wygranej. Które bonusy są zatem najbardziej korzystne?

Bonusy bukmacherskie na start

Dużo świetnych promocji czeka na całkiem nowych klientów zakładów bukmacherskich. Osoba, która jeszcze nie założyła konta w żadnym z nich, może wręcz przebierać w ofertach w celu wybrania tej najkorzystniejszej. Mowa tutaj między innymi o bonusie od depozytu, który przez wielu jest uznawany za absolutną podstawę. Polega on na dodaniu do konta gracza dodatkowych środków, które mogą być wykorzystane zgodnie z regulaminem oferty. Kwota tego rodzaju bonusu jest uzależniona w głównej mierze od wysokości pierwszego depozytu bukmacherskiego złożonego w firmie bukmacherskiej. W regulaminie określa się minimalną wysokość kursu oraz liczbę obrotów kuponem, które uprawniają klienta do skorzystania z promocji.

Ponadto, osoby, które dopiero zaczynają przygodę z obstawianiem wyników, mogą skorzystać między innymi z linków polecających. Promocja ta polega na tym, że rejestrując się na stronie internetowej zakładów bukmacherskich poprzez specjalnie wygenerowany link, klient zyskuje dodatkowe promocje. Tego rodzaju rejestracji można dokonać na przykład poprzez specjalne, promocyjne strony internetowe.

Darmowy zakład bukmacherski

Ten rodzaj promocji jest oferowany zarówno klientom nowym, jak i tym, którzy już od dawna korzystają z zakładów bukmacherskich. Darmowy zakład bukmacherski można porównać do bonu podarunkowego – klient dostaje dowykorzystania konkretną kwotę, którą zazwyczaj może dowolnie zagospodarować obstawiając wyniki. Najczęściej największe kwoty proponowane są nowym użytkownikom, natomiast ci stali, dostają nieco mniejsze kwoty. Jeśli obstawiający wygra z takiego bonusu, pieniądze najczęściej trafiają prosto do jego kieszeni. Należy się jednak liczyć z tym, że niektórzy bukmacherzy mogą wymagać na przykład kilkukrotnego obrócenia danej kwoty.

źródło: betfan bonus

Leave A Comment